دانلود دفترچه راهنمای فارسی چرخ خیاطی ژانومه 811

دانلود دفترچه راهنمای فارسی چرخ خیاطی ژانومه 811 را امروز در این مطلب برای شما قرار داده ایم. به هنگامی که ما دستگاه جدیدی تهیه می کنیم قبل از شروع کار با ان باید نکات استفاده از آن دستگاه را بدانیم تا مبادا به خود و یا دستگاه آسیب بزنیم.  چرخ خیاطی ها هم از این قضیه مستثنی نیست حتی اگر به هنگام خرید فروشنده نکات مورد نیاز استفاده از دستگاه را به شما آموزش داده باشد باز هم نیاز هست تا شما دفترچه را مطالعه فرمایید، بسیاری نکات وجود دارد که فروشنده به شما نگفته است و یا شما متوجه نشده باشید.

مرتبط بخوانید: کسب درآمد از خیاطی

چرخ خیاطی ژانومه مدل 811 یکی از چرخ های فول اتوماتیک مکانیکی می باشد این دستگاه به صورت ژتون سرخود طراحی و عرضه شده است این دستگاه دارای 25 نوع حاشیه دوزی متفاوت می باشد که با آن ها می توان دوخت های متنوع بر روی پارچه های متفاوت دوخت. برخی از قابلیت های این چرخ خیاطی دوخت های زنجیره ایی، زیگزاگ، لبه دوزی، زیپ دوزی، پنبه دوزی، ژرسه دوزی، ژور دوزی، دوخت های چین دار، کش دوزی، دالبر دوزی، گلدوزی با کارگاه، قیطان دوزی، تکه دوزی، دوخت دکمه و جادکمه، می باشد همچنین یکی از نکات مثبت این چرخ خیاطی دوخت جادکمه به صورت نیمه اتوماتیک می باشد که کار دوخت جادکمه را بسیار راحت و دلنشین می کند.

گروه  گلدوخت در نظر دارد تا بانک جامع و کاملی از دفترچه ها و فیلم های آموزشی چرخ های خیاطی و ماشین های دوخت خانگی و صنعتی از برندهای روز بازار تهیه و تدوین کرده و به صورت کاملا رایگان در اختیار مخاطبین و کاربران چرخهای خیاطی قرار دهد

با هدف و آرزوی رفع مشکلات نان آوران خانواده که با هنر خیاطی خود مخارج خانواده را بر دوش می کشند . با آرزوی موفقیت روز افزون این شیر زنان زحمتکش که در این بحران اقتصادی و بیکاری با مشکلات می جنگند. به دلیل شباهت نوع کاربری و نوع چرخ خیاطی های 811، 813، 814، 815 دفترچه راهنمای فارسی این مدل ها با هم مشترک می باشد.

برای دانلود دفترچه اصلی کلیک کنید.

برای دانلود دفترچه فارسی کلیک کنید.

امیدواریم با دانلود دفترچه راهنمای فارسی چرخ خیاطی ژانومه 811 از چرخ خیاطی خود نهایت استفاده را ببرید.