دانلود دفترچه راهنمای چرخ خیاطی ژانومه مدل 627

در این پست از وبسایت تخصصی گروه گلدوخت دانلود دفترچه راهنمای چرخ خیاطی ژانومه مدل 627  را برای شما مخاطبان عزیز قرار دادیم.

اول از همه توجه کنید که تفاوت مدل های 625 و 627 در رنگ و تعداد پایه های همراه با دستگاه می باشد. این مدل از ژانومه یکی از پرطرفدارترین مدل های چرخ خیاطی در برند ژانومه می باشد، کارکرد راحت و قیمت مناسب کیفیت ساخت خوب و تعمیر پذیری راحت از مشخصه های مهم این دستگاه است.

برای آموزش کار با چرخ خیاطی باید در نظر بگیرید که یک چرخ خیاطی جدید همیشه از اول برای شما جدید نبوده است و باید دفترچه راهنما آن را مطالعه کنید . اما اولین اقدامی که شما باید انجام دهید ، باید دفترچه راهنما چرخ خیاطی را دریافت کنید و این دفترچه نه تنها نحوه عملکرد چرخ را برای شما توضیح نمی دهد ، بلکه نحوه ی مراقبت از چرخ را بیان کرده و نکات و ترفندهای در زمینه ی دوخت که تاکنون نمی دانستید را برای شما شرح می دهد.

در صورتی که دستورالعمل به زبان خارجی دیگری نوشته شده باشند ، شما متوجه نخواهید شد که توضیحات مرتبط به کدامیک از قطعات است. همچنین اگر شما قادر نباشید ، بگویید که کدامیک از قسمت های چرخ دچار مشکل شده است ، نمی توانید از فرد دیگری طلب کمک کنید. چرخ خیاطی های جدید و قدیمی از قطعات اصلی و پایه ی تشکیل شده اند ، قطعات در چرخ خیاطی های جدید تا حدی کوچک تر است پس تصاویری که بر روی چرخ خیاطی های قدیمی مشاهده می کنید در واقع همان قطعات موجود در درون چرخ هستند که در چرخ خیاطی های جدید پنهان شده اند.

همچنین امکانات فوق العاده ایی، مانند شش عدد پایه ، سیستم تغییر فشار پایه، سوزن نخ کن و … را در اختیار شما می گذارد که دیگر نیازی به خرید جداگانه برخی از آنها نخواهید داشت. این دفترچه به زبان ژاپنی می باشد اما با طراحی فوق العاده ایی که متخصصین ژاپنی آن را انجام داده اند به راحتی از روی تصاویر متوجه نکات و امکانات ماشین می شوید.

مرتبط بخوانید: نقد و بررسی چرخ ژانومه 802

به زودی دفترچه راهنمای فارسی این مدل را هم در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.این دفترچه تدوین شده به صورت PDF است که شما به راحتی در هر دستگاهی می توانید از آن استفاده کنید.

برای دانلود کلیک کنید. امیدواریم زحمات تیم گلدوخت برای تدوین این فایل مورد توجه شما قرار گرفته باشد و با دانلود دفترچه راهنمای چرخ خیاطی ژانومه مدل 627 از چرخ خیاطی خود به نحو احسنت استفاده کنید.