درباره گلدوخت

امروزه شاهد آن هستیم که اینترنت بخش بزرگی از زندگی ما را تصرف کرده است، به گونه ایی که پیش از هر اقدام و عملی در هر زمینه ایی ابتدا در مورد آن در اینترنت به جست و جو می پردازیم، خواه این عمل خرید شیئی باشد خواه دستور العمل ساخت غذا خواه تعمیر یک وسیله معیوب.

وبسایت های مختلف و قدرتمند زیادی در زمینه های متفاوتی به وجود آمدند و شروع به معرفی، مقایسه و یا حتی فروش محصولات کردند. با وجود اینکه وبسایت های بسیاری در زمینه چرخ خیاطی و ماشین آلات دوخت به وجود آمد اما هنوز هم بسیاری از مشتریان و مخاطبان اعتراض داشتند که اطلاعات مناسبی را از جستجو در اینترنت بدست نمی آورند، اطلاعات موجود در وبسایت ها به دور از اطلاعات سطح بازار است، بسیاری از محصولات داخل فروشگاه های چرخ خیاطی به دلیل استوک بودن هیچ مرجع موثقی برای آن ها وجود ندارد تا اموزش های لازم، تامین قطعات یدکی و تعمیرات آن را برعهده بگیرد. از این رو این نیاز احساس شد تا مدیران گلدوخت بر آن شوند که اطلاعات و پشتیبانی لازم را برعهده گرفته و بتوانند کمکی به خریداران این محصولات کنند.

 

در گلدوخت سعی ما بر این است تا با ارائه طیف گسترده ایی از محصولات و خدمات در این زمینه را با همکاری نزدیک با تولید کنندگان و وارد کنندگان، نیاز های متفاوت مخاطبان و مشتریان رو برآورده کنیم. قیمت های کاملا رقابتی و مناسب با خدمات پس از فروش و گارانتی های تخصصی از اولویت های ما خواهد بود.

از این رو که بیشتر مشتریان و استفاده کنندگان ماشین های دوخت کسانی هستند که از این راه امرار معاش می کنند ما تمام سعی خود را میکنیم تا بتوانیم در این راه کمکی بکنیم و باری را از دوش این نان آوران در این وضیعت نابسامان اقتصاد بر داریم.