چرخ خیاطی ژانومه 5001

دفترچه راهنمای ژانومه 5001 – 5002 به شما در رفع مشکلات چرخ خیاطی ژانومه و استفاده بهینه از آن کمک می کند. در این پست از وبسایت تخصصی گروه گلدوخت دانلود دفترچه راهنمای ژانومه 5001 – 5002  را برای شما مخاطبان عزیز قرار دادیم. گروه  گلدوخت در نظر دارد تا بانک جامع و کاملی از دفترچه ها و فیلم های آموزشی چرخ های خیاطی و ماشین های دوخت خانگی و صنعتی از برندهای روز بازار تهیه و تدوین کرده و به صورت کاملا رایگان در اختیار مخاطبین و کاربران چرخهای خیاطی قرار دهد. دفترچه راهنمای ژانومه 5001 – 5002 نیز یکی از این موارد است.

با هدف و آرزوی رفع مشکلات نان آوران خانواده که با هنر خیاطی خود مخارج خانواده را بر دوش می کشند . با آرزوی موفقیت روز افزون این شیر زنان زحمتکش که در این بحران اقتصادی و بیکاری با مشکلات می جنگند .

مرتبط بخوانید: نقد و بررسی چرخ ژانومه 802

یکی دیگر از محصولات موفق شرکت ژاپنی ژانومه  چرخ خیاطی مدل ۵۰۰۱ میباشد. این دستگاه پس از مدل ۸۱۷ که عمدتاً مکانیک می باشد اولین محصول الکترونیکی مکانیکی با قابلیت ذخیره و ترکیب حاشیه دوزی ها می باشد .

  • این دستگاه از سیستم قاب ماکوی افقی که غیر فلزی می باشد استفاده می کند .که در آن ماکو را می توان به راحتی خارج کرد . از طریق حفره درون قاب ماکو می توانید ببینید که ماسوله خالی است یا پر . درصورتی که ماسوله کاملا نخ داشته باشد ، می توانید لباس را بدون نخ کردن ماسوله به راحتی بدوزید.
  • فنرماکو را می توانید به راحتی تمیز کنید و بدین ترتیب طول عمر آن را افزایش دهید.

مرتبط بخوانید: چرخ خیاطی ژانومه مدل 813

در دستور العملی که گروه گلدوخت برای شما بزرگواران تهیه فرموده  شما را با عملیات اساسی و بسیاری از ویژگی های جدید و مفید موجود در ژانومه 5001 – 5002  آشنا می کند.

این دستور العمل دارای 28 صفحه بوده که به صورت کاملا مصور و رنگی به زبان فارسی با بیانی ساده برای مخاطبان عزیز تهیه شده است.

برای دانلود دفترچه راهنمای ژانومه 5001 – 5002  کلیک کنید.

امیدواریم با دانلود دفترچه راهنمای ژانومه 5001 – 5002 بهترین استفاده را از چرخ خیاطی خود ببرید.