دفترچه راهنمای ژانومه 818

دفترچه راهنمای ژانومه 818 به شما کمک می کند از چرخ خیاطی خود بهترین استفاده را داشته باشید. دانلود دفترچه راهنمای چرخ خیاطی ژانومه مدل 818 را برای شما امروز آماده کرده ایم. برای آموزش کار با چرخ خیاطی باید در نظر بگیرید که برای استفاده از یک چرخ خیاطی  باید دفترچه راهنما آن را مطالعه کنید. اما اولین اقدامی که شما باید انجام دهید ، باید دفترچه راهنما چرخ خیاطی را دریافت کنید و این دفترچه نه تنها نحوه عملکرد چرخ را برای شما توضیح می دهد ، بلکه نحوه ی مراقبت از چرخ را بیان کرده و نکات و ترفندهای در زمینه ی دوخت که تاکنون نمی دانستید را برای شما شرح می دهد.

مرتبط بخوانید: نکات مهم شروع خیاطی

چرخ خیاطی ژانومه مدل 818 یکی از محصولات سری اکسل این کمپانی می باشد، از مشخصات این چرخ خیاطی میتوان به بدنه ی فلزی، سیستم قاب ماکو از رو، طراحی بدنه به صورت بازو آزاد جهت دوخت های حلقوی، وزن سبک، نخ کشی راحت، سیستم تعیین فشار پایه و …. می توان اشاره کرد.

این چرخ خیاطی دارای انواع پایه می باشد که از قبیل پایه کار (پایه اصلی دستگاه) ، پایه جا دکمه ، پایه سردوزی ، پایه لول دوزی  ، پایه زیپ ، پایه پس دوز  و میل ابر دوزی هستند. وزن به نسبت کم این دستگاه و قابلیت حمل آسان و فضای کمی که اشغال می کند از نکات بارز محبوبیت این دستگاه هست. قابلیت پاسخگویی به نیاز ها  و مصارف خانگی و مزون ها و خیاطی هایی که غیر صنعتی می باشند ، را دارد. با وجود اینکه این دفترچه به زبان اصلی است ، به دلیل داشتن عکس ها و آموزش های مصور باز هم قابلیت استفاده را دارد.

گروه  گلدوخت در نظر دارد تا بانک جامع و کاملی از دفترچه ها و فیلم های آموزشی چرخ های خیاطی و ماشین های دوخت خانگی و صنعتی از برندهای روز بازار تهیه و تدوین کرده و به صورت کاملا رایگان در اختیار مخاطبین و کاربران چرخهای خیاطی قرار دهد.

مرتبط بخوانید: نکات دوخت پارچه های ژرسه و کشباف

با هدف و آرزوی رفع مشکلات نان آوران خانواده که با هنر خیاطی خود مخارج خانواده را بر دوش می کشند . با آرزوی موفقیت روز افزون این شیر زنان زحمتکش که در این بحران اقتصادی و بیکاری با مشکلات می جنگند.

دفترچه راهنمای ژانومه 818 به زبان ژاپنی می باشد، اما به طراحی مناسب متخصصان ژاپنی از روی تصاویر دفترچه می توانید به بسیاری از مطالب پی ببرید. و همچنین بخش هایی را که متوجه نشدید می توانید از مترجم تصویری گوگل استفاده کرده و آن قسمت را ترجمه کنید.

برای دانلود دفترچه راهنمای ژانومه 818 اصلی کلیک کنید.