دانلود دفترچه راهنمای فارسی چرخ خیاطی ژانومه 801

دانلود دفترچه راهنمای فارسی چرخ خیاطی ژانومه 801 به شما کمک می کند بهترین استفاده را از چرخ خیاطی خود داشته باشید. خواندن دفترچه راهنمای هر وسیله ایی به شما کمک میکند تا بتوانید از تمام توانایی های آن دستگاه استفاده کنید و همچنین اگر به مشکلی خوردید بتوانید آن را رفع کنید. در این پست دانلود دفترچه راهنمای فارسی چرخ خیاطی ژانومه 801 را برای شما عزیزان قرار دادیم، ژانومه 801 یکی از مدل های ژتون خور اتوماتیک این شرکت می باشد که دارای توانایی های بسیاری از قبیل عرض دوخت 7 میلی متر طول دوخت 4.5میلی متر، توانایی دوخت انواع پارچه ها، و انواع دوخت ها مانند سردوزی، زیگزاگ، ژرسه دوزی، پسدوزی و …. را دارا می باشد.این چرخ خیاطی دارای 41 نوع حاشیه دوزی می باشد که توسط ژتون هایی که همراه دستگاه هستند دوخته می شود.

مرتبط بخوانید: آموزش رفع ایرادات چرخ خیاطی

.این  دستورالعمل شما را با عملیات اساسی و بسیاری از ویژگی های جدید و هیجان انگیز موجود در ژانومه 801 آشنا می کند. گروه  گلدوخت در نظر دارد تا بانک جامع و کاملی از دفترچه ها و فیلم های آموزشی چرخ های خیاطی و ماشین های دوخت خانگی و صنعتی از برندهای روز بازار تهیه و تدوین کرده و به صورت کاملا رایگان در اختیار مخاطبین و کاربران چرخهای خیاطی قرار دهد..

با هدف و آرزوی رفع مشکلات نان آوران خانواده که با هنر خیاطی خود مخارج خانواده را بر دوش می کشند . با آرزوی موفقیت روز افزون این شیر زنان زحمتکش که در این بحران اقتصادی و بیکاری با مشکلات می جنگند .

دفترچه فارسی مدل های 801 و 802 و 804 و 805 به دلیل شباهت بسیار این مل ها به هم مشترک می باشد.

برای دانلود دفترچه فارسی کلیک کنید

برای دانلود دفترچه اصلی کلیک کنید

امید واریم با استفاده از دانلود دفترچه راهنمای فارسی چرخ خیاطی ژانومه 801 بتوانید نهایت لذت از کار با این چرخ خیاطی را ببرید.